dr Paweł Kukla

Wykształcenie, uzyskane tytuły i stopnie naukowe

• Doktor nauk o kulturze fizycznej; tytuł rozprawy doktorskiej: Sport dzieci i młodzieży w programach i działalności Unii Europejskiej; AWF w Krakowie,
  • magister socjologii, specjalizacja – praca socjalna; Uniwersytet Jagielloński; tytuł pracy magisterskiej: Wpływ ponowoczesnej cywilizacji na wzory kultury somatycznej,
  • magister wychowania fizycznego, specjalizacja – odnowa biologiczna; AWF w Krakowie; tytuł pracy magisterskiej: Czas wolny młodzieży gimnazjalnej i jego uwarunkowania,
  • instruktor: koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej,
  • Studia podyplomowe z zakresu przedsiębiorczości oraz ICT; Uniwersytet Jagielloński.

Praca zawodowa i pełnione funkcje w AWF

• Członek Uczelnianego Zespół  do spraw Jakości Kształcenia. Zadania pełnione w komisji:
    • Badania losów absolwentów uczelni;
    • Ocena funkcjonowania Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
  • Członek Komisji Dydaktycznej Wydziału Rehabilitacji Ruchowej
  • Współpraca z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości dotycząca „Giełdy Pomysłów”.

Publikacje:

Wykaz czynnego uczestnictwa w konferencjach naukowych dostępny jest na stronie internetowej Biblioteki AWF w Krakowie.

• Promotorstwo pomocnicze pracy doktorskiej w toku; temat: Rola nowych mediów w kształtowaniu zachowań prozdrowotnych studentów

• Koordynator przedmiotów:
    • - podstawy komunikacji  społecznej - ćwiczenia (I rok TZ lic.)
    • - komunikacja społeczna - ćwiczenia (I rok kosmet. lic.)
    • - socjologia niepełnosprawności i rehabilitacji - wykład (I rok fiz. II st.)
    • - kultura bycia i języka - ćwiczenia (I rok fiz. jednolite magisterskie)
    • - ekonomia i systemy ochrony zdrowia - wykład (I rok fiz. SUM; fiz. jednolite magisterskie)
  • Prowadzenie wykładów/ ćwiczeń z przedmiotów:
    • socjologia - wykład (I fiz. jednolite magisterskie)
    • socjologia - wykład (I TZ lic.)
    • socjologia ciała (I kosmet. II st.)
  • Promotorstwo kilkudziesięciu prac licencjackich i magisterskich

• Członek interdyscyplinarnej komisji przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego do spraw oceny merytorycznej wniosków składanych w ramach Programu Dialog.