Szanowni Państwo,
Nauczyciele akademiccy

 

Od poniedziałku, 15 lutego br. rusza możliwość rejestracji na szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelni. Zapisy na szczepienia obejmują nauczycieli akademickich z datą urodzenia po 31 grudnia 1955 r. Osoby zainteresowane szczepieniem proszone są o wypełnienie deklaracji i odesłanie jej niezwłocznie na adres mailowy pracownika Działu Spraw Pracowniczych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nauczyciel akademicki, który pracuje w więcej niż jednej uczelni lub współpracuje z więcej niż jedną uczelnią, może zgłosić się do zaszczepienia tylko w jednej uczelni. Ministerstwo Edukacji i Nauki rekomenduje uczelnię, która jest podstawowym miejscem pracy pracownika.

DEKLARACJA
w sprawie szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

Zgodnie z Komunikatem Rektora z dnia 12 lutego 2021 roku w sprawie zasad postępowania w czasie epidemii SARS-COV-2/COVID-19 obowiązujących w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie w semestrze letnim 2020/2021 pracownicy Wydziału Rehabilitacji Ruchowej odbywają dwa 1,5 godzinne, zdalne dyżury konsultacyjne w tygodniu przy wykorzystaniu aplikacji Teams. 

Przykładowo dr Jan Nowak: 

  • środa: 13:00-14:30 (dyżur online, Teams) 
  • czwartek: 13:00-14:30 (dyżur online, Teams) 
Bezpośredni kontakt z pracownikami Uczelni możliwy jest jedynie po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny spotkania.