W przypadku odwołania zajęć w jednostkach zewnętrznych (szpitale, kliniki, DPS itp.) istnieje możliwość realizacji zajęć w salach dydaktycznych WRR. Na początku należy sprawdzić, która sala jest dostępna w szukanym terminie. Następnie należy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za edycję grafiku danej sali. Osoba upoważniona wprowadza zmiany w grafiku.

Nr sali Skrót Pełna nazwa zakładu Osoba odpowiedzialna za edycję 
36 ZKE Zakład Kosmetologii Estetycznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
114 ZRwRiG Zakład Rehabilitacji w Reumatologii i Geriatrii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
203 ZRwChW Zakład Rehabilitacji w Chorobach Wewnętrznych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
203 ZRwChWR Zakład Rehabilitacji w Chorobach Wieku Rozwojowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
204 ZRwNiP Zakład Rehabilitacji w Neurologii i Psychiatrii  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
205 ZRwT Zakład Rehabilitacji w Traumatologii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
215 ZMFiOB Zakład Medycyny Fizykalnej i Odnowy Biologicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1202 ZK Zakład Kinezyterapii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1205 ZK Zakład Kinezyterapii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1207 ZK Zakład Kinezyterapii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1211 ZK Zakład Kinezyterapii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
02 ZK Zakład Kinezyterapii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obciążenia sal z leżankami