mgr Ewa Korzycka

Wykształcenie, uzyskane tytuły i stopnie naukowe

• - uzyskanie tytułu magistra rehabilitacji ruchowej AWF Kraków,
  • - uzyskanie dyplomu pierwszego stopnia specjalizacji w zakresie rehabilitacji ruchowej.

Praca zawodowa i pełnione funkcje

• Starszy asystent USD Kraków, wykładowca AWF Kraków.

Publikacje:

• Diagnostyka funkcjonalna w wieku rozwojowym, Fizjoterapia kliniczna w chorobach narządu ruchu w pediatrii, Fizjoterapia kliniczna w chorobach wewnętrznych w pediatrii, , Terapia zajęciowa – Metody specjalne NDT-Bobath baby, Metody specjalne NDT-Bobath baby
  • Prowadzenie wykładów i seminariów z Metod specjalnych NDT- Bobath baby w Terapii Zajęciowej, ćwiczeń klinicznych z Fizjoterapii klinicznej w chorobach narządu ruchu w pediatrii, ćwiczeń klinicznych z Fizjoterapii klinicznej w chorobach wewnętrznych w pediatrii , ćwiczeń klinicznych z Diagnostyki  funkcjonalnej  w wieku rozwojowym, seminariów z Metod specjalnych NDT-Bobath.

• Ukończenie w latach 2000r.- 2019r. kursów NDT Bobath (podstawowy, baby, rozwijający oraz asystent na kursach ).

Zainteresowania/hobby