Pełna nazwa Koła: Koło Naukowe Terapii Zajęciowej „Occupational Therapy” działające przy Zakładzie Terapii Zajęciowej Stosowanej, Instytut Nauk Stosowanych.

Data założenia Koła: 23.02.2015

Opiekun Koła: dr Urszula Chrabota

Zarząd Koła:
            Przewodnicząca: Kinga Tkaczyszyn
            Zastępca: Jakub Reszka
            Sekretarz: Sara Biernat
            Skarbnik: Aleksandra Róg

Siedziba Koła: Budynek główny Akademii Wychowania Fizycznego, hol główny, boks nr. 2

Krótka informacja o Kole:

Do zadań Koła należą: rozwijanie i kształtowanie życia naukowego wśród studentów w zakresie terapii zajęciowej, prowadzenie prac naukowo-badawczych, promowanie Uczelni, pogłębianie ogólnej wiedzy i umiejętności, zdobywanie umiejętności praktycznych oraz promowanie idei terapii zajęciowej.

Realizowane projekty:

Ocena stanu wiedzy i gotowości uczniów szkół ponadpodstawowych do pomocy osobom z niepełnosprawnościami.

Czas wolny uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Seniorzy wobec nowych technologii.

Wspomaganie wykonywania czynności ADL – zajęcia warsztatowe dla seniorów.

Rekrutacja nowych członków:

Członkami Koła Naukowego Terapii Zajęciowej „Occupational Therapy” mogą zostać studenci Wydziału Rehabilitacji Ruchowej I, II, III stopnia, którzy popierają cele Koła Naukowego oraz wyrażą wolę uczestnictwa poprzez wypełnienie deklaracji członkowskiej. Wszystkie informacje dodatkowe można uzyskać poprzez kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez facebooka: Terapia Zajęciowa - Occupational Therapy. Siedziba Koła znajduje się w holu głównym budynku głównego AWF, boks nr 3.

Załączniki:
Pobierz plik (STATUT KNTZ Occupational Therapy.docx)STATUT KNTZ Occupational Therapy.docx[ ]25 kB