Skład Wydziałowego Zespołu ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym

• dr Marta Curyło – Kierownik Praktyk na kierunku Fizjoterapia
  • dr Aleksandra Kulis – Kierownik Praktyk na kierunku Terapia Zajęciowa
  • mgr Natalia Klimek – Kierownik Praktyk na kierunku Kosmetologia
  • dr Agnieszka Smrokowska-Reichmann - Koordynator ds. kontaktów kierunku Terapia Zajęciowa ze szkołami średnimi

Zadania Zespołu

Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z placówkami medycznymi, ośrodkami rehabilitacyjnymi, domami opieki, ośrodkami terapeutycznymi, gabinetami kosmetologicznymi oraz innymi podmiotami otoczenia społeczno-gospodarczego; Współpraca z firmami i przedsiębiorstwami działającymi w branżach związanych z fizjoterapią, terapią zajęciową i kosmetologią.

Inicjowanie i wspieranie wspólnych projektów badawczych z partnerami zewnętrznymi; Poszukiwanie możliwości finansowania badań poprzez granty i fundusze zewnętrzne we współpracy z Działem Nauki AWF w Krakowie oraz Centralnym Laboratorium Naukowo-Badawczym.

Organizowanie wydarzeń edukacyjnych dla kandydatów na studia, studentów i pracowników w celu poszerzenia ich wiedzy i umiejętności; Zapraszanie specjalistów z branży do prowadzenia wykładów gościnnych.

Uczestnictwo w targach edukacyjnych i branżowych; Promowanie osiągnięć studentów i pracowników Wydziału Rehabilitacji Ruchowej w mediach i na portalach społecznościowych przy współpracy z Pełnomocnikiem Rektora ds. Promocji Uczelni.

Uczestnictwo w akcjach społecznych, takich jak dni zdrowia, bezpłatne konsultacje czy warsztaty dla mieszkańców Krakowa i województwa małopolskiego; Współpraca z organizacjami non-profit i innymi instytucjami społecznymi.

Współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym

LINK

Stała współpraca w zakresie naukowym i dydaktycznym

Interesariusz zewnętrzny