Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy,

 

Redakcja czasopisma naukowego „Rehabilitacja Medyczna” (ISSN: 1427-9622) informuje, że zgodnie z Komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 1 grudnia 2021 roku. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych czasopismo jest obecne na nowej liście czasopism punktowanych z wynikiem 100 punktów.

Cieszymy się, że ciężka praca i dbanie o najwyższe standardy wydawnicze, których efektem jest wysoki poziom naukowy publikowanych prac i znaczący wpływ na rozwój nauki, zostały docenione przez grono wybitnych naukowców i specjalistów pracujących w zespołach oceny czasopism MEiN. Nowa punktacja obowiązuje od 1 grudnia 2021 roku.

Autorzy publikujący swoje prace naukowe w czasopiśmie za każdą publikację otrzymają 100 punktów MEiN w następujących dyscyplinach naukowych: inżynieria biomedyczna, nauki medyczne, nauki o kulturze fizycznej, nauki o zdrowiu.

Redakcja nie pobiera opłat za procesy redakcyjne i publikację na łamach czasopisma oraz pozostaje wierna koncepcji otwartego dostępu (Open Access ) zapewniając wolny, powszechny i trwały dostęp do publikowanych treści naukowych.

Kwartalnik indeksowany jest w Scopus, EBSCO, ICI World of Journals, DOAJ. Czasopismo jest także w drugim z trzyetapowego procesu aplikacji do Web Of Science oraz w roku 2022 przystąpi do procesu aplikacyjnego do bazy MEDLINE/PubMedCentral.

Zapraszamy do nadsyłania artykułów poprzez Panel Redakcyjny.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres Redakcji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z wyrazami szacunku
Redakcja czasopisma naukowego
„Rehabilitacja Medyczna” (ISSN: 1427-9622)