W dniu 30 listopada 2023 roku przedstawicielki Koła Naukowego Rocker wzięły udział w międzynarodowej konferencji organizowanej przez Uniwersytet w Miszkolcu "Scientific Research Conference of the University of Miskolc in 2023”.

Przedstawiono następujące prezentacje w składzie:

• "Can alcohol impact the symmetry of lower limb loading by body weight in men?" - Agata Dormus, Karolina Falisz, Karolina Ryś (za które otrzymały II miejsce)
  • "The influence of alcohol on the symmetry of lower limb loading by body weight and balance in healthy young women. Preliminary communication." - Agnieszka Burbeło, Gabriela Anioł (za które otrzymały III miejsce).

W przygotowaniu wystąpień pomagały dr Agnieszka Kreska–Korus i dr Teresa Gniewek, opiekunowie Koła Naukowego Rocker.

Gratulacje!