Serdecznie zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję "Przyszłość Fizjoterapii" skierowaną do studentów fizjoterapii z całej Polski, której celem jest wymiana doświadczeń i najnowszej wiedzy z zakresu rehabilitacji ruchem.

Studencką I Ogólnopolską Konferencję "Przyszłość Fizjoterapii" organizują Studenckie Koła Naukowe Wydziału Rehabilitacji Ruchowej "Szansa” i "Manual Activity Group” Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

Konferencja podzielona na wykłady i warsztaty.

WYKŁADY

Panel wykładów eksperckich:

• dr hab. n. o kult. fiz. Agnieszka Jankowicz-Szymańska, prof. AT: "Oblicze odbija się w wodzie, a w sercu odbija się człowiek” - Kilka słów o ludziach niezwykłych.
  • dr Michał Chwastowski: Profesjonalna fizjoterapia sportowa.
  • dr Michał Hadała: Movement System Impairments.
  • dr hab. Marek Pieniążek, prof. AWF, dr Jakub Szczechowicz: „Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Ręki - główne kierunki działalności”.
  • dr hab. Agnieszka Stępień: "Choroby nerwowo-mięśniowe - teoria i praktyka fizjoterapeutyczna".
  • mgr Weronika Kruk Majtyka: wykład dotyczący stawów skroniowo-żuchwowych.
  • dr hab. Maciej Krawczyk: "Trening funkcjonalny po udarze mózgu”.
  • mgr Grzegorz Gałuszka: „Codzienne radości fizjoterapeuty, czyli jak dr J.H. Cyriax poprawia mój humor.”
  • mgr Paweł Adamkiewicz: wykład dotyczący urazów mózgowo-czaszkowych.
  • dr Aleksander Zagórski: “Zastosowanie ultrasonografii w fizjoterapii stawu kolanowego”.
  • dr n. med. Bartłomiej Dobosz: wykład z chirurgii kończyny dolnej.

WARSZTATY

• mgr Łukasz Skibiński: Diagnostyka kompleksu barkowego z wnioskowaniem klinicznym.
  • mgr Marcin Jeruzalski: ACL Protokół postępowania po urazie.
  • mgr Klaudia Popczyk: Diagnostyka i postępowanie w przypadku rozejścia mięśnia prostego brzucha.
  • Kinesio Polska
  • mgr Szymon Gryckiewicz: Kinetic Control.

Lista jest systematycznie aktualizowana o kolejnych ekspertów potwierdzających swój udział.

Zgłoszenia:

Rejestracji na konferencję będzie można dokonać wyłącznie wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Więcej informacji: https://przyszloscfizjoterapii.awf.krakow.pl/