W celu realizacji zajęć lub szkoleń w salach dydaktycznych WRR:

  1. należy sprawdzić, która sala jest dostępna w szukanym terminie (link "Obciążenie sal z leżankami" znajduje się na dole strony),
  2. należy skontaktować się mailowo z osobą odpowiedzialną za edycję grafiku danej sali,
  3. osoba upoważniona wprowadza zmiany w grafiku i potwierdza rezerwację sali.
Nr sali Skrót Pełna nazwa zakładu Osoba odpowiedzialna za edycję 
36 ZKE Zakład Kosmetologii Estetycznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
114 ZRwRiG Zakład Rehabilitacji w Reumatologii i Geriatrii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
203 ZRwChW Zakład Rehabilitacji w Chorobach Wewnętrznych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
203 ZRwChWR Zakład Rehabilitacji w Chorobach Wieku Rozwojowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
204 ZRwNiP Zakład Rehabilitacji w Neurologii i Psychiatrii  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
205 ZRwT Zakład Rehabilitacji w Traumatologii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
215 ZMFiOB Zakład Medycyny Fizykalnej i Odnowy Biologicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1202 ZK Zakład Kinezyterapii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1205 ZK Zakład Kinezyterapii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1207 ZK Zakład Kinezyterapii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1211 ZK Zakład Kinezyterapii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
02 ZK Zakład Kinezyterapii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obciążenia sal z leżankami