W dniach 14-15.02.2024 w Pori (Finlandia) odbyło się trzecie międzynarodowe spotkanie partnerów projektu edukacyjnego “Rozwój umiejętności komunikacji międzykulturowej w praktyce fizjoterapeutycznej realizowany poprzez e-learningowy kurs analizy i terapii ruchu Mov-e”. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele: Akademii Tarnowskiej (Polska), Istanbul Aydin University (Turcja), Satakunta University of Applied Sciences (Finlandia), University of Miskolc (Węgry), HLA Vistahermosa (Hiszpania), Knowledge Innovation Centre (Malta) oraz AWF Kraków (Polska). Zespół naszej uczelni - dr Agata Milert, prof. Joanna Golec, dr Teresa Gniewek reprezentowała dr Agnieszka Kreska-Korus (Zakład Medycyny Fizykalnej i Odnowy Biologicznej). Spotkanie miało charakter hybrydowy co umożliwiło wspólną debatę członków wszystkich zespołów.