Nazwa Koła: Manual Activity Group (MAG)

Data założenia: 26.10.2015

Opiekun Naukowy: dr Andrzej Szczygieł

Zarząd:

Przewodniczący - Piotr Nenko
Zastępcy Przewodniczącego - Agata Fatyga, Filip Adamczewski
Sekretarze ds. social mediów - Joanna Gocal, Szymon Wajda
Sekretarz ds. zasobów ludzkich - Joanna Czepiec

Siedziba Koła: paw I pok. 02 (podziemia)

Zainteresowania Naukowe:

Głównym celem Koła jest rozwijanie wiedzy i działalności naukowej studentów w zakresie diagnostyki i terapii technikami manualnymi i nauk pokrewnych. Działalność naukowa wyrażona jest: spotkaniami, wykładami, konferencjami, dyskusjami, badaniami, obozami naukowymi itp.

Prowadzone projekty:

• Korekcja ustawienia miednicy za pomocą tapingu sportowego a długość kroku.
  • Porównanie metody punktów spustowych i ćwiczeń ogólnousprawniających na przewlekłe bóle lędźwiowo-krzyżowe.
  • Badanie poprawy stabilności stawu skokowo-goleniowego po założeniu aplikacji kinesiology taping u osób po wielokrotnym skręceniu stawu.

Rekrutacja nowych członków: Członkiem Koła może zostać każdy student również studiów doktoranckich lub pracownik naukowy Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Członkostwo w Kole nadaje Zarząd lub Opiekun Naukowy Koła poprzez wpisanie na listę.

Informacje na temat koła można zasięgnąć u Opiekuna Naukowego Koła, wszystkich jego Członków jak również można kontaktować się przez mail Koła: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ale również można nas szukać na Facebooku.

Załączniki:
Pobierz plik (STATUT SKN MAG 2023.pdf)STATUT SKN MAG 2023.pdf[ ]173 kB