Szanowni Wykładowy i Studenci WRR

Polska Agencja Przedsiębiorczości (Organizator) wspólnie z Województwem Małopolskim (Głównym Partnerem) oraz Krakowem (Miastem Gospodarzem), zapraszają wykładowców wraz ze studentami Wydziału Rehabilitacji Ruchowej do udziału w IX Polskim Kongresie Przedsiębiorczości w Centrum Kongresowym ICE Kraków w dniach 14-15 listopada 2022 roku. Program Kongresu dostępny jest tutaj.

W wydarzeniu można wziąć udział w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych lub w czasie ich trwania pod warunkiem uczestnictwa wszystkich studentów z danej grupy wraz nauczycielem/ami.

Każda z zainteresowanych osób, która pojawi się na wydarzeniu musi zarejestrować się w poniższym formularzu:

Uczestnicy Kongresu będą mogli spotkać się z osobami decyzyjnymi, które na co dzień działają w obszarze ich zainteresowań, są praktykami w danej branży i od nich zależy jej wygląd w naszym kraju.

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy dostaną certyfikat uczestnictwa w Kongresie.

prof. dr hab. Piotr Mika
Dziekan Wydziału Rehabilitacji Ruchowej