Procedura postępowania w przypadku potwierdzonego zakażenia SARS-CoV-2:

• Nauczyciel/Student samoizoluje się oraz wypełnia załącznik 1 (wywiad j. polski osoba zakażona.docx) i wysyła go do Dziekanatu WRR na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Następnie oczekuje na telefon lub mail z Sanepidu dotyczący dalszego postępowania.
  • Informuje mailowo Dziekanat o postanowieniach Sanepidu.

Procedura postępowania w przypadku bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną SARS-CoV-2:

• Nauczyciel/Student samoizoluje się oraz wypełnia załącznik 2 (wywiad j. polski osoba z kontaktu.docx) i wysyła go do Dziekanatu WRR na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Informuje mailowo Dziekanat o postanowieniach Sanepidu.

Niezależnie od powyższego:

• Osoba zakażona z objawami COVID-19 lub bez objawów dzwoni do lekarza POZ. Lekarz podejmuje decyzję o dalszym postępowaniu.
  • Osoba z bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną ma objawy typowe dla COVID-19 lub inne objawy chorobowe, które go niepokoją, dzwoni do lekarza POZ. Lekarz podejmuje decyzję o dalszym postępowaniu.