Zaproszenie do udziału w IV Ogólnopolskim Sympozjum
Rehabilitacja w Chorobach Nerek i Układu Moczowego
18 – 19 października 2019 roku

Już po raz czwarty w dniach 18 – 19 października 2019 roku odbędzie się w murach krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego Ogólnopolskie Sympozjum Rehabilitacja w Chorobach Nerek i Układu Moczowego. Jest to jedyne, cykliczne spotkanie o takiej tematyce w Polsce. Organizatorami są Fundacja Amicus Renis, Wydział Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i Sekcja Rehabilitacji przy Polskim Towarzystwie Nefrologicznym.

Patronat nad Sympozjum objęli: Prezydent miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski oraz JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie prof. dr hab. Aleksander Tyka, Polskie Towarzystwo Nefrologiczne, Polskie Towarzystwo Rehabilitacji, Polskie Towarzystwo Fizjoterapii a także Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne.

Celem Sympozjum jest dążenie do ciągłej poprawy jakości leczenia pacjentów nefrologicznych, urologicznych i ginekologicznych. Chcemy to zrealizować poprzez przedstawienie wyników projektów badawczych prowadzonych w różnych ośrodkach w Polsce oraz zaprezentowanie osiągnięć fizjoterapeutów w pracy z tymi pacjentami.

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach poszerzających wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu rehabilitacji obszaru dna miednicy. Program Sympozjum dostępny w załączniku DO POBRANIA TUTAJ.

STUDENCI I DOKTORANCI po wypełnieniu formularza rejestracyjnego (REJESTRACJA) mogą uczestniczyć w obradach 19.10.2019 w Auli AWF bez wnoszenia opłaty konferencyjnej. Udział zostanie potwierdzony certyfikatem.

Szczegółowe informacje o Sympozjum i rejestracja uczestników dostępne są pod adresem http://amicusrenis.pl/

Wierzymy, że znajdziecie Państwo też chwilę czasu, by zanurzyć się w coraz to piękniejsze, zwłaszcza w porze jesiennej, zaułki grodu Kraka.

Kraków i my serdecznie Państwa zapraszamy!

Komitet Organizacyjny

Załączniki:
Pobierz plik (Program IV Sympozjum.pdf)Program IV Ogólnopolskiego Sympozjum[ ]4398 kB