OLIMPIADA UŚMIECHU I HUMORU – MIKOŁAJKI

OLIMPIADA UŚMIECHU I HUMORU, którą studenci zorganizowali w Specjalnym Gimnazjum  nr 66 w Krakowie związana była tematycznie z zimą, śniegiem (którego za oknem nie było ani na lekarstwo) i oczywiście Mikołajem. Impreza została  przeprowadzona 20.12.2012. w SOSW nr 3 w Krakowie jako zajęcia praktyczne w ramach przedmiotu Adaptowana aktywność fizyczna. Olimpiada została przygotowana przez studentów I roku fizjoterapii (st. drugiego stopnia): Sylwię Krysiak, Karolinę Gołaszewską, Katarzynę Migas, Karolinę Franczyk, Magdalenę Tomczyk, Agnieszkę Droździkowską, Natalię Gawlikowską, Martę Jamrozy i Martynę Kramarz. Po uroczystym otwarciu Olimpiady Uśmiechu i Humoru nadano nazwy drużynom, wybrano ich opiekunów oraz przeprowadzona została wspólna rozgrzewka.  Następnie studenci przeprowadzili punktowane konkurencje, wśród których znalazły się np.: „Rzuć prezentem do worka Mikołaja” lub „Wyścig sań”.

Dziękujemy dyrekcji szkoły za możliwość przeprowadzenia Olimpiady Uśmiechu i Humoru oraz dziękujemy za pomoc w przygotowaniach Pani mgr Agnieszce Żychowicz. Galeria zdjęć.

(opracowanie: dr Paweł Żychowicz oraz studenci I roku fizjoterapii)