OLIMPIADA UŚMIECHU I HUMORU – WYCIECZKA DO ZOO

OLIMPIADA UŚMIECHU I HUMORU została  przeprowadzona 18.12.2012. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3 w Krakowie jako zajęcia praktyczne w ramach przedmiotu Adaptowana aktywność fizyczna. OLIMPIADA UŚMIECHU I HUMORU, którą studenci zorganizowali w SOSW w Krakowie odbyła się pod hasłem: Wycieczka do ZOO.  W role zwierzaków w ZOO wcielili się: Kasia Makoś – lemur, Agnieszka Ogorzałek - zając, Magda Leksander – mysz, Damian Kramarz – bocian, Kasia Kuliś – kangur, Bartek Kolusz – pająk, Paulina Ciaputa – lew, Ola Popko – kot, Ola Mrozińska – wiewiórka, Sebastian Olesiak – piesek Leszek, Michał Kawulak –małpa, Karolina Skiba – motyl. Nad przebiegiem całej imprezy czuwała Pani mgr Agnieszka Żychowicz. Po krótkiej rozgrzewce, w trakcie której uruchomione zostały „…głowa, ramiona, kolana, pięty…” pojechał „…pociąg z daleka!...”, a następnie dzieci rozeszły się do innych zadań. Twarze uczestników zabawy pomalował czarodziejski motylek. Dzieci mogły polować na żabki z bocianem, zbierać orzechy i żołędzie z wiewiórką, uczyć się z pająkiem trudnej sztuki przędzenia pajęczyny, łapać w tunelu serek myszki i wyszukiwać przedmioty schowane w kangurzej torbie. Było także spotkanie z lwem leniuszkiem, spacer z pieskiem i gra w kręgle z małpką. Na koniec wspaniałej zabawy król Julian z pomocą zwierzątek wręczył wszystkim uczestnikom medale i słodkie upominki. Galeria zdjęć.

(opracowanie: dr Paweł Żychowicz oraz studenci I roku fizjoterapii)