Koło Naukowe Terapii Zajęciowej "Occupational Therapy"

Pełna nazwa Koła: Koło Naukowe Terapii Zajęciowej „Occupational Therapy”

Data założenia Koła: 23.02.2015

Opiekun Koła: dr hab. Aneta Bac

Zarząd Koła:

Przewodnicząca: Kinga Gancarczyk

zastępca: Katarzyna Fedejko

sekretarz: Elżbieta Kardacka

skarbnik: Agnieszka Kowalska

Siedziba Koła:

Koło działa przy Zakładzie Klinicznych Form Terapii Zajęciowej, Katedry Terapii Zajęciowej, Zespół Krytych Pływalni, pokój 202

Krótka informacja o Kole

a)      Do zainteresowań Koła należą: rozwijanie i kształtowanie życia naukowego wśród studentów w zakresie terapii zajęciowej, prowadzenie prac naukowo-badawczych, promowanie Uczelni, pogłębianie ogólnej wiedzy i umiejętności, zdobywanie umiejętności praktycznych oraz promowaniem idei terapii zajęciowej.

b)      Obecnie Koło prowadzi projekty związane z terapią dzieci w Sali Doświadczania Świata, terapią zajęciową pacjentów neurologicznych oraz psychiatrycznych.

Rekrutacja nowych członków:

Członkami Koła Naukowego Terapii Zajęciowej „Occupational Therapy” mogą zostać studenci Wydziału Rehabilitacji Ruchowej I, II, III stopnia którzy popierają cele Koła Naukowego oraz wyrażą wolę uczestnictwa poprzez wypełnienie deklaracji członkowskiej oraz przedstawienie w formie pisemnej rozprawy na temat zadany przez Opiekuna Koła z zakresu terapii zajęciowej. Studenci innych Wydziałów bądź Uczelni mogą ubiegać się o status Wolnego Słuchacza, dzięki czemu nabywają członkostwo w Kole i mogą uczestniczyć w jego pracach. Wszystkie informacje dodatkowe można uzyskać poprzez kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.