Drukuj
dr hab. Aneta Bac, prof. nadzw.
- kierownik katedry
paw. I
pok. 104
tel. 12 683 15 40 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 sekretariat: Agata Szymska paw. I
pok. 118
tel. 12 683 13 70
fax 12 683 13 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katedra Terapii Zajęciowej jest najmłodszą strukturą organizacyjną na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie, działającą od 1.10.2014 roku. Katedra została utworzona w odpowiedzi na rosnącą potrzebę kształcenia terapeutów zajęciowych posiadających kompetencje, które zaspokajają współczesne potrzeby społeczne oraz spełniają standardy Unii Europejskiej. Pracownicy Katedry to wielodyscyplinarny zespół dynamicznych i kreatywnych osób, mających bardzo duże doświadczenie naukowo – dydaktyczne, które ukończyły dwuletni kurs Terapii Zajęciowej w ramach programu "Doskonalenie potencjału dydaktyczno-naukowego w zakresie terapii zajęciowej kluczem do rozwoju uczelni wyższych" i posiadają certyfikat ENOTHE. Nauczyciele akademiccy pracujący w Katedrze są uprawnieni do kształcenia terapeutów zajęciowych zgodnie ze standardami ustalonymi przez Światową Federację Terapeutów Zajęciowych (WFOT) i Europejską Sieć Terapii Zajęciowej w Szkolnictwie Wyższym (ENOTHE). Katedra, poza działalnością dydaktyczną, prowadzi także szeroko zakrojone badania naukowe w zakresie terapii zajęciowej, bierze udział w konferencjach naukowych oraz patronuje działalności studenckiego koła naukowego.

Załączniki:
Pobierz plik (OT English 2.doc)Snoezelen[ ]26 kB
Pobierz plik (OT English.doc)OT English[ ]23 kB