Zakład Rehabilitacji w Chorobach Wieku Rozwojowego

sekretariat: Agata Szymska paw. I
pok. 118,
fax 12 683 13 00

Zakład zajmuje się tematyką diagnostyki i rehabilitacji dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, a także oceną postawy ciała oraz korekcją wad postawy u dzieci i młodzieży. W ramach prowadzonych zajęć Zakład współpracuje z:
- Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym C.M.U.J. w Prokocimiu, ul. Wielicka 265,
- Kliniką Neonatologii C.M.U.J, ul. Kopernika 23,
- Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem Dziecięcym im. Św. Ludwika, ul. Strzelecka,
- Ośrodkiem Hipoterapeutycznym w Olszanicy,
- Krakowskim Szkolnym Ośrodkiem Sportowym, ul. Powstańców Warszawy,
- Krakowskim Ośrodkiem Diagnostyki Kręgosłupa, ul. Krakowska.

dr Monika Gasińska
terminy konsultacji w sekretariacie tel. 12 683 12 28
dr Alina Trytek
pok. 113,
parter
terminy konsultacji w sekretariacie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Ewa Korzycka
- wykładowca