Informujemy o kolejnej edycji kursu "Terapia N.A.P." realizowanego w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Kurs „Terapia N.A.P. (ang. Neuro-ortopedic Activity-dependant Plasticity) Neuro-ortopedyczna plastyczność zależna od aktywności” integruję terapię nerwowo-ortopedyczną stosowaną w rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej jak również w profilaktyce. Metoda N.A.P. została opracowana na bazie doniesień naukowych świadczących o tym, że struktury i funkcje ludzkiego ciała tworzone są w wyniku podejmowania funkcjonalnych czynności. Terapia strukturalna dokonywana jest w odniesieniu do stanu funkcjonalnego pacjenta. Terapeuta łączy znajomość tradycyjnej koncepcji terapii manualnej typowej dla mechaniki stawów i neurodynamiki z wiedzą neurofizjologiczną

 

Kurs skierowany jest do studentów ostatnich 4 semestrów studiów licencjackich i magisterskich AWF Kraków.

 

Orientacyjny termin realizacji pierwszej edycji kursu: marzec-maj 2019.

 

Dokładniejsze informacje o kursie, w tym warunki rekrutacji na stronach:

https://www.awf.krakow.pl/index.php/modul-programy-rozwoju-kompetencji/kurs-nap

https://www.awf.krakow.pl/index.php/modul-programy-rozwoju-kompetencji

lub w Biurze Projektu (paw. A pok. 406 w godz. 8.00-15.00) - Pan Rafał Kopeć - tel. 12-683-14-98, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Nabór jest prowadzony od dnia 3 stycznia 2019 r. do momentu jego zamknięcia (stosowna informacja o zamknięciu naboru pojawi się na niniejszej stronie projektu kilka dni wcześniej).