15 lat WRR

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jubileuszowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Nowe wyzwania w fizjoterapii, terapii zajęciowej i kosmetologii”, która odbędzie się z okazji 15‑lecia Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie w dniach 20‑22 kwietnia 2017 r. Konferencja połączona będzie z obchodami 50-lecia Studenckiego Koła Naukowego Rehabilitacji Ruchowej „Szansa”. Celem konferencji będzie przedstawienie aktualnych badań oraz wymiana poglądów i doświadczeń z zakresu fizjoterapii, terapii zajęciowej i kosmetologii - kierunków prowadzonych przez nasz Wydział. Podczas Konferencji przewidziane są także warsztaty szkoleniowe oraz część wystawowa firm zainteresowanych tematyką konferencji.

W imieniu Komitetu Naukowego

Prof. nadzw. dr hab. Marek Pieniążek

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Dr n. med. Jacek Głodzik

Patronat konferencji

 • Prof. dr hab. Aleksander Tyka – Rektor AWF w Krakowie
 • Prof. dr hab. Anna Marchewka – Prorektor ds. Nauki AWF w Krakowie, Dziekan Wydziału Rehabilitacji Ruchowej w latach 2006-2016
 • Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Klukowski – Przewodniczący Komitetu Rehabilitacji, Kultury Fizycznej i Integracji Społecznej PAN

Rejestracja i nadsyłanie prac

Rejestracja możliwa jest do dnia 7 kwietnia 2017 r. za pośrednictwem strony internetowej konferencji, na której należy wypełnić i zatwierdzić Formularz zgłoszeniowy. W przypadku czynnego udziału w konferencji należy zamieścić streszczenie pracy. Termin nadsyłania streszczeń upływa dnia 17 lutego 2017 r.

Tematyka sesji

Podczas konferencji zaplanowano sesje plenarne, plakatowe i studenckie dotyczące fizjoterapii, terapii zajęciowej i kosmetologii.

Fizjoterapia:

 • Fizjoterapia w chorobach narządu ruchu
 • Fizjoterapia w chorobach narządów wewnętrznych
 • Fizjoterapia w geriatrii
 • Adaptowana aktywność fizyczna i sport
 • Varia.

Terapia zajęciowa:

 • Wyzwania nowoczesnej terapii zajęciowej.

Kosmetologia:

 • Kosmetologia bazująca na dowodach naukowych
 • Nowe doniesienia w dziedzinie kosmetologii
 • Kosmetologia jako nauka kooperująca z innymi dziedzinami wiedzy.

Program ramowy znajduje się na stronie konferencji

Publikacja prac

Zakwalifikowane przez Komitet Naukowy i wygłoszone w ramach Konferencji prace, po ocenie redakcyjnej, mogą zostać wydane drukiem. Planowane jest wydanie monografii, a po spełnieniu wymogów redakcyjnych, możliwa będzie publikacja prac w czasopismach: Rehabilitacja Medyczna (11 punktów MNiSW), Antropomotoryka (9 punktów MNiSW), Dermatologia Estetyczna (4 punkty MNiSW), Kosmetologia Estetyczna (4 punkty MNiSW).

Opłaty za udział w konferencji

 • 250 zł - dla wpłat wniesionych w terminie do 31.01.2017 r.
 • 300 zł - dla wpłat wniesionych w terminie od 1.02.2017 r. do 7.04.2017 r.

Opłaty za udział w konferencji dla studentów i doktorantów

 • 130 zł - dla wpłat wniesionych w terminie do 31.01.2017 r.
 • 150 zł - dla wpłat wniesionych w terminie od 1.02.2017 r. do 7.04.2017 r.

Warsztaty szkoleniowe

Zapraszamy do udziału w warsztatach szkoleniowych, których tematyka oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie internetowej konferencji. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Bankiet

W dniu 21.04.2017 r. planowana jest uroczysta kolacja w Muzeum Lotnictwa Polskiego, której koszt wynosi dodatkowo 150 zł od osoby.

Wpłaty

Opłatę konferencyjną (wraz z ewentualną opłatą za bankiet i warsztaty organizowane przez Komitet Organizacyjny) prosimy dokonać na konto: Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, Al. Jana Pawła II 78, 31-571 Kraków, Bank PKO S.A. PEKAO XI O. w Krakowie: 04 1240 4722 1111 0000 4852 5020 z dopiskiem: „RH2017 + imię i nazwisko uczestnika”.

Język konferencji: polski i angielski.

Organizator Konferencji nie zapewnia zakwaterowania.

Kontakt: Komitet Organizacyjny i Naukowy, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel.: +48 12 683 12 64

Dodatkowe informacje zamieszczane są na stronie http://konferencja.wrr.awf.krakow.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem